Čo vlastne ponúkame?
Produkty


Festival na Farme

Organizovanie vlastného festivalu vína na našej farme

V roku 2016 sme založili tradíciu vychutnávania vín v srdci Slovenska, priamo u nás na farme, kde si každoročne pozývame vybrané rodinné vinárstva, ktoré vždy odprezentujú to najlepšie z vlastnej produkcie.  Viac info o festivale tu:  Na farmu Hiadlovských /nielen/ za vínom >>

Firmné ochutnávky

Organizovanie ochutnávok vrámci farmy pre firmy a zvlášť vo firmách podľa vlastných predstáv

Táto služba je veľmi obľúbená, nakoľko si zákazník vie vyskladať balík služieb- vrámci neho vieme pripraviť na úvod aperitív, zorganizuje sa prehliadka farmy, kde farmár Martin alebo jeho otec Jozef  návštevníkov prevedie po hospodárstve a zasvätí ich do tajov výroby syrov, nakoľko už ako tretia generácia sa venujeme gazdovstvu. Ukážeme návštevníkom kravičky, ktorých kvalitné mlieko spracuvávame do našich špecifických zrejúcich syrov. Nahliadneme do syrárskej pivničky. Ochutnávku syrov a syrový workshop je pre všetkých, ktorí sú fajnšmekri a pre tých, ktorý si chcú z workshopu priniesť domov malý syrový darček.

Neskôr sa podáva menu, ktoré je výlučne z naších surovín a zo surovín naších priateľov, pestovateľov. Vrámci menu ešte pripravujeme dezert, zvyčajne sú to palacinky z nášho mlieka s domácim lekvárom resp. domáca štrúdla. Neskôr program obohacujeme ľudovou hudbou a zábavou do neskorého večera. Podporujeme a spolupracujeme s regionálnymi umelcami.

Svadby

Organizovanie svadieb v areáli s prípravou komplet gastronomického menu a výzdoby

Tento druh eventu je veľmi špecifický, nakoľko sa prispôsobuje všetkým svadobným detailom. Podľa počtu svadobčanov sa navrhne buď vnútorný priestor v interiéri ako „stodola“ alebo vonkajší exteriérový areál, kde svadobná hostina prebieha v stane.
V súčastnosti máme na farme aj upravovanú lúku, ktorú vieme zdekorovať aj na svadobný obrad.
Výzdobu organizujeme spolu s dekoratérkami, ktoré nám pomáhajú so štylizáciou všetkých detailov. Otvárame sa nápadom vidieckych dekorácií, vl.stenám na fotenie a detailom s tým súvisiacim.

Grilovačky

Pripravujeme grilovačky na farme počas mesiacov jún-august 2020

Táto pravidelná aktivita bude prebiehať v našom kamennom altánku na farme, kde budeme grilovať špecialitky na štýlovom grile. Bude sa podávať kvalitné remeselné pivko a víno. Zábava do večera, podľa okolností počasia, premietanie filmov v exteriéri za prítomnosti svrčkov.

Potrebujete Zrelaxovať?
Eventy

Eventy pre firmy, rodinné oslavy, svadby. Neváhajte nás kontaktovať cez formulár na našej web stránke.

Kontakt >>

Skvelé Pohostenie
Catering

Našu gastronómiu majú pod palcom vybraní špičkoví kuchári ktorí vytvoria menu z tých najlepších surovín od našich pestovateľov v kombinácii s našou produkciou.

Kontakt >>
Eventy

Vínny Festival
Na farmu Hiadlovských za vínom

Toto podujatie vzniklo pred pár rokmi, s myšlienkou vytvoriť gastronómiu i kultúru degustovania vínka na Strednom Slovensku v spojení s kvalitným, prírodným, zrejúcim, nepasterizovaným syrom Hiadlovec. 

Kontakt >>

Z Farmy Hiadlovský
Syr Hiadlovec

Špeciálne dávame do popredia z našej výroby zrejúci syr Hiadlovec, ktorý sa krásne snúbi s vybranými kvalitnými vínkami slovenskej produkcie.

Kontakt >>
Eventy

Degustácie
Kvalitné víno

Vína od najkvalitnejších a najšikovnejších rodinných vinárov z celého Slovenska. Budete mať jedinečnú možnosť vychutnať lahodné a exluzívne vína z rôznych vinohtradníckych oblastí.

Kontakt >>